OKUYUN PİCLER(pkk)

 

Bunların soyu bozulmuş, Türk'e düşman göbekten,
 Bu hesap sorulacak Apo denen köpekten!

 

 

Evet şimdi pkk dan Nefret eden ( benim gibi ) arkadaşlar diyicekkii eyy site sahibi arkadaş pkk ( şerefsizler, nankörler, kanı beş kuruş etmez grubu ) ile güzel sözler gibi duygu yüklü bir kelime nasıl yan yana olabilir? bu soruyu sorabilirsiniz çünkü araştırmalarım sonucu google arama motorunu kullanarak güzel pkk sözleri, güzel pkk yazıları diye bir çok kelime aranmaktan bu kelimeleri kim arayacak tabiki pkk ( şerefsizler, nankörler, kanı beş kuruş etmez grubu )  gibi düşünen itler arayacaktır. bu sayfayı da o tür insanlar için hazırladım.

Şimdi pkk yandaşları veya onlar gibi düşünen itler sizler için zaman ayırtmaya değmez ama ben yinede ayırdım ve bu sayfayı size hazırladım aşağıdaki sözleri ananıza, bacınıza, varsa eşinize dostunuza seve seve gönderebilirsiniz hepsi sizler için özel olarak yazılmış itinalı sözlerdir.

Bir Türk Dost Tavsiyesi;

Bu Türk, Kürt Davası değildir. Her Kürt pkk da değildir. Kürt arkadaşlar  sizlere sesleniyorum. sizi kandırmalarına izin vermeyin bu sizin davanız gibi gösterilip kandırıyorlar aklınızı çeliyorlar para veya başka birşeyler teklif edip boş vaat vererek sizi dağa çıkarıyorlar ananızı bacınızı sizi kullanarak kendileri keyf sürüyorlar uyanınnn elemanlar uyanın! ihanet Affedilmez

Hakkı olmayan topralarda,'özgürlük' adı altında onursuzca,şerefden yoksun bir vaziyette, kaçarak savaştıklarını zanneden ab'nin kölesi türklere karşı maşa olmaktan ileri gidememiş bir örgüt pkk.. Türk Kanında boğulucakları günler yakındır,bu yüsden korkunun izleri dağlarda mağaralarda ve o haysiyet görmemiş pkk yüzlerinde.Unutulmucak bir gerçek varki;Türk soyu 1 ölür 1000 dirilir, işte o zaman pkk'yı ne o böcek yuvası mağaralar,nede kalleş Amerika kurtarabilir.

 

pkk ile alakalı duvar yazılarımız;

pkk'yım dağlardır evim, her zamanki gibi köpek gibi ölürüm.

pkk'yım çıkar dağda gezerim anamı bacımı beni dağa çıkaranlara peşkeş çekerim.
pkk'yım olmayan bir davayı güderim, bazen kerizim ben, ben dağda gezerken, kahpece MEHMETCİĞE kurşun sıkarken biraz salağım ben.

 

pkk ile alakalı güzel sözler;

Pkk = Şerefsizler Gurubu

Pkk = Nankörler grubu

Pkk = Saflar grubu

pkk = Soysuzlar grubu

Yiğit olanın lokması cana azıktır beyler, Kimse bana söylemesin buna yazıktır beyler,
Soyu soysuz olanın sütü bozuktur beyler, Bunların soyu bozulmuş Türk'e düşman göbekten, Bu hesap sorulacak
aaapppooo denen köpekten!

***

Kan istediniz canlardan bitmedi inadınız, Oğuz size yar olmadı budüz idi adınız Senelerdir bu vatanın ekmeğini yediniz, Suyunuzu keseceğiz dağlardaki gölekten
Bu hesap sorulacak
aaapppooo denen köpekten!

***

Dağlar, taşlar bu ovalar bilin ki Türk'ün yurdu, Aslımız insan neslidir Türk'e semboldür Kurd'u. Soyu ermeni olanlar nerden bilecek Kürd'ü. İhaneti seyreyleyin perdedeki delikten Bu hesap sorulacak aaapppooo denen köpekten!

***

Alperenler şehadeti seslenirken çağrına İbrahim'in dedikleri nişan oldu bağrına
Mehmetçik'ler şehit düştü bu vatanın uğruna Vatan mı istediniz lan beşikteki  bebekten? Bu hesap sorulacak
aaapppooo denen köpekten!

***

Başı bozuk yaylalarda bol keseden savurdun Ne dinin var, ne imanın sen ne biçim gavurdun? Hem korkaksın, hem zavallı zoru gördün kıvırdın! Urgan bile dava eder boynundaki ilmekten! Bu hesap sorulacak aaapppooo denen köpekten!

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !